.

szafeczka

300.00PLN

regulamin

* Właścicielem Sklepu Rybnego jest artysta ceramik Barbara Trzybulska adres pracowni 57-211 Ciepłowody u. Stawowa 5
* Wszystkie prace znajdujące się w Sklepie Rybnym wykonane są ręcznie, dlatego egzemplarze wykonane na zamówienie będą tylko i wyłącznie podobne do wybranego wzoru. Ze względu na technologie powstawania i używane do malowania ceramiki materiały zamówione prace mogą być podobne - w nastroju i kolorystyce do pierwowzoru.
*Zamówienia w sklepie można składać poprzez: - sklep internetowy, - e-mail: baska@trzybulska.com - telefonicznie 505 699 834 .
*Zamówiona praca zostanie dostarczona pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu pełnej kwoty za zamówione prace oraz ewentualne koszty przesyłki na koncie bankowym .
*Do ceny pracy należy dodać koszty wysyłki - podane w opisie pracy, jeśli kosztów wysyłki nie podano znaczy to, że ze względu na rodzaj pracy sposób i koszty transportu należy uzgodnić osobiście .Przesyłki priorytetowe i kurierskie wysyłane są na życzenie klienta, kalkulacja kosztów liczona jest indywidualnie.
* Koszty wysyłki pokrywa Kupujący
*Istnieje możliwość odbioru osobistego, po uprzednim umówieniu się .
* W przypadku, gdy po upływie 14 dni od wysłania, paczka nie dojdzie do Kupującego, zobowiązany jest On do powiadomienia mnie o tym fakcie. Zostanie wówczas złożona reklamacja na poczcie a po jej uznaniu, Kupujący otrzyma przelewem zwrot pieniędzy za produkt wraz z kosztami przesyłki.
*Należność za zamówiony towar Zamawiający może uregulować w następujący sposób: - przy odbiorze przesyłki, - przelewem (przedpłatą).Dane do przelewu podaję w mailu potwierdzającym zakup pracy.
*W przypadku braku wpływu pełnej płatności za zakupione prace w ciągu 5 dni roboczych od daty wysłania e-maila potwierdzającego przyjęcie zamówienia przez Sklep Rybny, zamówienie zostanie anulowane.
* Zgodnie z prawem kupujący może zwrócić zakupiony przedmiot w ciągu 10 dni po odebraniu przesyłki bez podania przyczyny pod warunkiem, że: - praca jest w stanie nienaruszonym, - razem ze zwracanym przedmiotem zostanie przesłane oświadczenie o rezygnacji z zakupu.
*Aby dokonać zwrotu należy: - zgłosić ten fakt na adres: baska@trzybulska.com l, - wysłać pracę (na własny koszt) wraz z oświadczeniem o rezygnacji z zakupu paczką priorytetową (nie odbieram przesyłek za pobraniem).
*Po odebraniu przesyłki ze zwrotem Sklep Rybny: - potwierdzi przyjęcie zwrotu na adres poczty elektronicznej Kupującego, - przeleje na konto bankowe Kupującego kwotę w wysokości ceny zwracanej pracy (bez kosztów przesyłki).
* Reklamacji przedmiotu uszkodzonego w trakcie przesyłki dokonuje się jedynie na podstawie protokołu reklamacji sporządzonego w obecności doręczyciela lub kuriera.Aby dokonać reklamacji należy: - zgłosić reklamację na adres: baska@trzybulska.com , - po uznaniu reklamacji przez Sklep Rybny, wysłać pracę paczką priorytetową (nie odbieram przesyłek za pobraniem).
Po odebraniu przesyłki z reklamowanym produktem w ciągu 7 dni roboczych od odebrania przesyłki z reklamowanym produktem przeleję na konto bankowe Kupującego kwotę w wysokości ceny reklamowanej pracy wraz z kosztami przesyłki lub jeśli będzie to możliwe ,za porozumieniem obu stron wyślę inną pracę w zamian za uszkodzoną na koszt kupującego.
*Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. Sklep Rybny zobowiązany jest do ochrony danych Kupujących. Dane teleadresowe Kupujących wykorzystywane będą wyłącznie w celu realizacji zamówień.
* Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z pełną akceptacją niniejszego Regulaminu. Prawo autorskie chroni własność intelektualną Baśki Trzybulskiej, którą stanowią prezentowane tu prace. Bez mojej zgody nie wolno kopiować, powielać ani rozpowszechniać żadnego z zamieszczonych na stronie przedmiotów.
*Ewentualne sprawy sporne strony postarają się rozwiązać polubownie.
*W sprawach nieuregulowane niniejszym Regulaminem zastosowanie maja przepisy Kodeksu Cywilnego.
Ceramika jest krucha, pakuję ją najlepiej jak to możliwe, bardzo proszę o rozpakowywanie paczek w obecności listonosza lub kuriera